BEZPIECZEŃSTWO
Świadomi tego, ze bezpieczeństwo Twoich danych, które masz zamiar przechowywać w Internecie, jest najważniejsze - dbamy na każdym kroku o to, by nie dostały się one w niepowołane ręce. Wszystkie hasła dostępowe, jak i część pozostałych danych haszujemy algorytmem MD5. Dbamy także o to, by tworzone przez nas bazy danych My SQL były jak najbardziej hermetyczne i udostępniały tylko i wyłącznie dane autoryzowanym skryptom w ilościach tylko niezbędnych. Przy pisaniu obsługi bazy danych staramy się uodpornić nasze witryny na będące podstawa dzisiejszych e-włamań ataki "SQL-Injection".
CMS
Podstawą każdej naszej strony jest tzw. system CMS (Content Management System - czyli system zarządzania treścią). Pozwala Ci on na samodzielną edycję wszystkich treści umieszczonych na stronie. Do każdej ze stron dołączamy panel administratora, po zalogowaniu się do którego otrzymujesz szereg możliwości edycji strony. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań (typu Joomla czy Wordpress), nasz system jest w 100% autorski.
ERGONOMIA
Nieodzowną częścią budowy każdej witryny jest dostosowanie jej do pewnych ograniczeń psychofizycznych człowieka. Dbamy o to w szczególności korzystając z utartych w dzisiejszym Internecie schematów nawigacji zmiksowanych z dopasowaniem do potrzeb użytkownika strony. Staramy się każde z rozwiązań testować na szeregu znajomych, by znaleźć to najbardziej optymalne i przyjazne odwiedzającemu stronę.EDYCJA "LIVE"
Ciekawą funkcjonalnością naszego silnika do budowy witryn jest możliwość edycji strony w trybie "na żywo". Zaloguj się jako administrator, spaceruj po swojej witrynie i zmieniaj na bieżąco treści w niej zawarte.
PHP + MYSQL, JAVASCRIPT
Korzystamy głównie z skryptowego języka programowania PHP w wersji 5.X, który umożliwia generowanie zawartości strony w trybie rzeczywistym. Całość danych, które witryna zawiera, umieszczamy w specjalnie zaprojektowanej bazie MYSQL. Dodatkowo, w celu urozmaicenia formy strony, niejednokrotnie korzystamy z możliwości javascript, szczególnie uwzględniając atrybuty biblioteki JQuery.
INTERAKTYWNOŚĆ
Istotną wartością współczesnego Internetu, jest możliwość wpływu na jego zawartość jaką daje się każdemu z Internautów. Rozumiemy to i na każdym kroku staramy się sprostać tym wymaganiom. Nasze witryny zawierają księgi gości, fora i inne aktywizujące użytkownika skrypty.
SPERSONALIZOWANE SKRYPTY
Opisz nam swój problem/pomysł, a postaramy się przekształcić rozwiązanie spersonalizowaną pod Ciebie aplikację.