DESIGN
Nawet najlepsza treść witryny potrzebuje formy w która zostanie ubrana. Dlatego tez budowę każdej z witryn zaczynamy od ustalenia wspólnie z Toba jej ostatecznego wyglądu (layoutu). Kolejne propozycje przesyłamy do Ciebie w celach autoryzacji oraz nakreślenia poprawek. Staramy się cały czas w tym temacie rozwijać i nadążać za światowymi trendami. Możesz być pewien, ze wygląd każdej z naszych stron jest unikalny i absolutnie stworzony od podstaw tylko dla Ciebie.
LOGO
Logotypy atakują nas z każdej strony. Z tym, że zagościły w naszych lodówkach generalnie jesteśmy juz pogodzeni. W swoich realizacjach pamiętamy o absolutnym "clue" logo – o tym by coś nim przekazać. Nie tworzymy schludnych, ale pustych znaków. Staramy się by każdy logos był zbudowany na solidnym fundamencie metafory i symbolu.
MARKA & IDENTYFIKACJA
Dlaczego tzw. 'branding' jest tak ważny? Otóż niespełna 90 procent informacji o otaczającej nas rzeczywistości jest odbierana wzrokiem. To czy ktoś jest przyjaźnie nastawiony do nas oceniamy po gestach czy mimice, zaś to czy coś jest zjadliwe i smaczne paradoksalnie po wyglądzie. Podobnie jest z marką, którą postrzegamy za pośrednictwem znaku, kolorystyki, opakowania, kompozycji. Odpowiednio dobrany system graficzny pozwoli uwypuklić Twoje zalety i wbić się w świadomość ludzi. Projektując markę staramy się inspirować najlepszymi i tworzyć dobre jakościowo rozwiązania na naszym lokalnym rynku.
OPROGRAMOWANIE / FORMATY
W swojej pracy korzystamy z licencjonowanego oprogramowania Adobe (Photoshop...). W swoich projektach wykorzystujemy zarówno grafikę rastrową (design strony, obróbka zdjęć) jak i wektorową (logo, poligrafia, identyfikacje). Każdą z naszych prac finalizujemy płytą CD z nagranymi wszystkimi efektami naszej pracy w odpowiednich formatach, opatrzonymi odpowiednimi instrukcjami/informacjami.
POLIGRAFIA
Specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie zaprojektować potrzebny artykuł poligraficzny. Od niewielkiej wizytówki, przez broszury, aż po większe formatowo rollupy.