PRZEMYŚLANE PLANOWANIE
Nie bylibyśmy w stanie tworzyć spójnych realizacji bez planowania. Dlatego każdy proces zaczynamy od spędzenia sporej ilości czasu nad pytaniem jak dany problem można ugryźć. W ruch idą kartki, ołówki, tworzą się mapy myśli, dochodzi do dyskusji (rzadziej do rękoczynów), padają oskarżenia o fanaberię i "hamulcowość", ale to wszystko jest wymierzone w efekt - jak najlepszy efekt. Dzięki temu ujednolicamy w głowach to co chcemy zrobić, a następnie ramie w ramie dążymy do końcowego sukcesu według ściśle ustalonego planu ;-).
GOOGLE
Nie da się ukryć, że od tego potentata zależymy wszyscy. Chyba nikogo nie zdziwi, że od pozycji w wyszukiwarce bardzo często zależy "być albo nie być" wielu witryn czy też nawet zupełnie realnych interesów. Tym bardziej, jest to istotne gdy wypuszczamy w świat zupełnie nowa witrynę i czekamy aż "wyspina" się na jak najwyższą pozycję. Zgłębiamy tajniki działania mechanizmów Google na bieżąco i staramy się promować nasze witryny w tej i nie tylko wyszukiwarce.
STATYSTYKI
Każdą z naszych witryn wyposażamy w skrypt Google Analytics. Dzięki temu możesz monitorować ruch na swojej stronie (ilość odwiedzin, ich źródła, czas spędzony na stronie itd. itd.)
FACEBOOK, TWITTER, NK ETC...
To chyba najdynamiczniej rozwijająca się gałąź sieci ostatnich lat. Warto o niej pamiętać, a przede wszystkim warto ją wykorzystywać. Służymy radą przy budowie fanpage'ów na wszystkich znanych nam serwisach społecznościowych. Wspólnie z Tobą możemy opracować dokładny zakres i metodykę działań na tych portalach.
ANALIZA
Podstawowym pytaniem jakie zawsze zadajemy sobie i naszym partnerom jest to jaki cel ma osiągnąć witryna oraz do jakich grup ludzi ma ona trafiać. To kluczowe by wiedzieć w jaki sposób wbić się w świadomość użytkowników Internetu. W zupełnie inny sposób spędzają czas w wirtualnej rzeczywistości różne grupy ludzi. Każdy problem zawsze staramy się starannie analizować. Być może nawet zbyt dużą ilość czasu poświęcamy temu procesowi, ale dzięki temu zyskujemy pewność, że wektor naszego działania ma dokładnie ten sam kierunek i zwrot co wektor Twoich potrzeb.